«Είχα ερωτευτεί την Εβελίνα Παπούλια, ήμουν άρρωστος μαζί της όταν παίζαμε μαζί σε μια παράσταση»

13:00 - 30/06/2023

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Ελένη Μουστάκη έδωσε ο Σταμάτης Γαρδέλης. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στην καθημερινότητά του, αλλά […] The post «Είχα ερωτευτεί την Εβελίνα Παπούλια, ήμουν άρρωστος μαζί της όταν παίζαμε μαζί σε μια παράσταση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Γαρδέλης: Είχα ερωτευτεί την Εβελίνα Παπούλια, ήμουν άρρωστος μαζί της όταν παίζαμε σε μια παράσταση

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Ελένη Μουστάκη έδωσε την Παρασκευή (30/6) ο Σταμάτης Γαρδέλης. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στην καθημερινότητά του και εξομολογήθηκε τον έρωτά του για την Εβελίνα Παπούλια, αλλά και για όλες τις συμπρωταγωνίστριές του. Ο Σταμάτης Γαρδέλη αποκάλυψε ότι είχε εντυπωσιαστεί τρομερά από τη συνάδελφό του, όταν συνεργάστηκαν στο παρελθόν σε θεατρική παράσταση. «Θα κάνω περιοδεία με έργο που έχω γράψει εγώ και ο τίτλος του είναι “Αύριο”. Μου αρέσει το παρελθόν γιατί το αύριο υπάρχει επειδή στηρίζεται στο παρελθόν. Παλιά δεν καταλαβαίναμε ότι γινόταν κάτι ξεχωριστό, γι’ αυτό δεν καβαλήσαμε το καλάμι. Πλέον βλέπω το παρελθόν μου σαν να είναι η ζωή κάποιου άλλου

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σταμάτης Γαρδέλης: "Είχα ερωτευτεί την Εβελίνα Παπούλια, ήμουν άρρωστος μαζί της όταν παίζαμε μαζί σε μια παράσταση"

"Πλατωνικά είχα ερωτευτεί όλες τις συμπρωταγωνίστριές μου, οι οποίες το καταλάβαιναν και γινόντουσαν καλύτερες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»