Έλενα Χριστοπούλου: «Όταν κατάλαβα ότι δεν μπορώ να γίνω μητέρα ασχολήθηκα με την καριέρα μου»

19:00 - 02/07/2023

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε η Έλενα Χριστοπούλου στον Ιορδάνη Παπακυριακού και την κάμερα της εκπομπής «Δύο στη μία» το μεσημέρι […] The post Έλενα Χριστοπούλου: «Όταν κατάλαβα ότι δεν μπορώ να γίνω μητέρα ασχολήθηκα με την καριέρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Χριστοπούλου: «Όταν πια κατάλαβα ότι δεν μπορώ να γίνω μητέρα, είπα θα ασχοληθώ με την καριέρα μου»

Η Έλενα Χριστοπούλου πιστεύει ότι η απόσταση είναι «θεϊκή» γιατί κρατά μακριά τους άγνωστους και τους γνωστούς λίγο πιο κοντά από το μακριά. «Το αν είμαι ξινή το δείχνει η ιστορία με τους ανθρώπους που με αγαπάν και τους αγαπώ πολύ. Όσοι δεν με ξέρουν μπορούν να λένε ό,τι θέλουν», δήλωσε σε συνέντευξή της στον […] The post Έλενα Χριστοπούλου: «Όταν πια κατάλαβα ότι δεν μπορώ να γίνω μητέρα, είπα θα ασχοληθώ με την καριέρα μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»