Θανάσης Ευθυμιάδης: «Μήπως τελικά οι εξωγήινοι είμαστε εμείς οι άνθρωποι;»

21:09 - 21/07/2023

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης παρακολουθώντας τις εξελίξεις με τις πυρκαγιές στη χώρα τα τελευταία 24ωρα, στέλνει το To άρθρο Θανάσης Ευθυμιάδης: «Μήπως τελικά οι εξωγήινοι είμαστε εμείς οι άνθρωποι;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: Μήπως τελικά, οι εξωγήινοι που θέλουν να έρθουν για να καταστρέψουν τη Γη, είμαστε εμείς οι άνθρωποι;

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης παρακολουθώντας τις εξελίξεις με τις πυρκαγιές που μαίνονται στη χώρα μας τα τελευταία 24ωρα, στέλνει το δικό του μήνυμα μέσα από τη νέα του ανάρτηση στο Instagram. Ο ηθοποιός, ο οποίος τα τελευταία χρόνια έχει επιλέξει να αποσυρθεί και να ζει στη φύση με την οικογένειά του, ξέσπασε κατά του κράτους, ανοίγοντας το θέμα της παιδείας και κατά πόσο αυτή ασχολείται με το περιβάλλον και τον σεβασμό των ανθρώπων σε αυτό. Ο γνωστός ηθοποιός, τονίζει πως το Υπουργείο Παιδείας θα πρέπει να ενισχύσει τα μαθήματα για το περιβάλλον, ενώ δηλώνει έτοιμος να κάνει την αλλαγή που θέλει να δει και στους γύρω του. Αναλυτικά η ανάρτησή του «Όσο τα κράτη των ανθρώπων, συνεχίζουν να φέρον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»