Ο Γρηγόρης Γκουντάρας ξεκαθαρίζει για την πώληση του σπιτιού του στο Γέρακα: «Βαρέθηκα να με παίρνει η εισπρακτική 15 τηλέφωνα τη μέρα»

22:00 - 01/08/2023

Ο Γρηγόρης Γκουντάρας, με ανάρτηση που έκανε σήμερα το πρωί στο Instagram, ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους πως βάζει πωλητήριο […] The post Ο Γρηγόρης Γκουντάρας ξεκαθαρίζει για την πώληση του σπιτιού του στο Γέρακα: «Βαρέθηκα να με παίρνει η εισπρακτική 15 τηλέφωνα τη μέρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Γκουντάρας για την πώληση του σπιτιού του στο Γέρακα: «Βαρέθηκα να με παίρνει η εισπρακτική 15 τηλέφωνα τη μέρα»

Πωλητήριο στο σπίτι τους στο Γέρακα έβαλαν ο Γρηγόρης Γκουντάρας και η σύζυγός του Νάταλι Κακκαβά. Μέσω ενός νέου instastory, ο δημοσιογράφος εξήγησε το σκεπτικό πίσω από την απόφασή του και ξεκαθάρισε για ποιο λόγο προχώρησε σε αυτή την κίνηση. «Θέλω κι εγώ και η Ναταλί να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα εκατοντάδες μηνύματα σχετικά με την ανάρτηση για την πώληση του σπιτιού στον Γέρακα. Να ξεκαθαρίσουμε κάτι, γιατί μου λέει η Ναταλί ότι υπάρχουν κάτι τίτλοι “μένουν στο δρόμο, τους ανάγκασαν να πουλήσουν το σπίτι, τους πήραν το σπίτι” κλπ… Δεν μένουμε στο δρόμο, μένουμε στο σπίτι της Ναταλί στο Λαγονήσι, εδώ και 4,5 χρόνια. Δεν με ανάγκασε κανείς να πουλήσω το σπίτι. Το έκανα εγώ, επ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Γρηγόρης Γκουντάρας ξεκαθαρίζει για την πώληση του σπιτιού του στο Γέρακα

«Βαρέθηκα να με παίρνει η εισπρακτική 15 τηλέφωνα τη μέρα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»