Κατερίνα Στικούδη: «Είμαι αγχωμένη που θα συνεργαστώ με την Κριστίνα Αγκιλέρα. Ένα όνειρο γίνεται πραγματικότητα»

12:58 - 02/08/2023

Για τις συνεργασίες της με την Κριστίνα Αγκιλέρα και τη La Zarra, αλλά και τις συναυλίες της μίλησε η Κατερίνα Στικούδη στην κάμερα της εκπομπής «Καλοκαίρι #Yes». Η τραγουδίστρια επέστρεφε από τη Σαντορίνη και η κάμερα την τσάκωσε στο αεροδρόμιο. Επόμενος σταθμός της είναι η Χίος για τη συναυλία της στο Πυργί. Η δημοσιογράφος ρώτησε […] The post Κατερίνα Στικούδη: «Είμαι αγχωμένη που θα συνεργαστώ με την Κριστίνα Αγκιλέρα. Ένα όνειρο γίνεται πραγματικότητα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: «Είμαι αγχωμένη που θα συνεργαστώ με την Christina Aguilera»

Η Κατερίνα Στικούδη θα ανοίξει τη συναυλία της Christina Aguilera στο φετινό Europride στη Μάλτα τον Σεπτέμβριο. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε στο “Καλοκαίρι Yes” για τις προετοιμασίες, αλλά και τα συναισθήματά της γι΄αυτή τη συνεργασία. «Φυσικά και έχω άγχος. Είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα! Είναι πολύ έντονα τα συναισθήματα, αλλά είμαι συγκεντρωμένη. Θέλω να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Στικούδη: «Είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα»

Η Κατερίνα Στικούδη μίλησε στην εκπομπή Καλοκαίρι Yes και την Κωνσταντίνα Μαύρου, για τις προετοιμασίες για τη συναυλία της Christina Aguilera στο […] The post Κατερίνα Στικούδη: «Είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Στικούδη: «Είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα»

Η Κατερίνα Στικούδη για το άνοιγμα της συναυλίας της Christina Aguilera στο Europride στη Μάλτα τον Σεπτέμβριο.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»