Ιφιγένεια Τζόλα: «Τα κακοπροαίρετα σχόλια αφορούν κυρίως τα κιλά μου»

18:00 - 06/08/2023

Η Ιφιγένεια Τζόλα παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «Instyle» και την Ειρήνη Ζουρνατζή.Η Ιφιγένεια Τζόλα παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «Instyle» και την Ειρήνη Ζουρνατζή.Μάλιστα, μέσω αυτής μίλησε για τα κακοπροαίρετα σχόλια που της κάνουν στα social media, αλλά και για το πώς τα αντιμετωπίζει. -Στα social media είσαι ενεργή και δείχνεις να θέλεις να μοιράζεσαι όμορφες στιγμές σου. Παρ’ όλα αυτά, πάντα υπάρχουν κακοπροαίρετα σχόλια στο διαδίκτυο. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιφιγένεια Τζόλα για τα κακοπροαίρετα σχόλια που δέχεται: «Αφορούν κυρίως τα κιλά μου»

Η Ιφιγένεια Τζόλα, η οποία έγινε γνωστή από τη συμμετοχή της στη σειρά «Γη της Ελιάς» σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό «Instyle» αναφέρθηκε στα κακοπροαίρετα σχόλια που δέχεται στα social media, αλλά και στο πώς τα αντιμετωπίζει. Στα social media είσαι ενεργή και δείχνεις να θέλεις να μοιράζεσαι όμορφες στιγμές σου. Παρ’ όλα αυτά, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιφιγένεια Τζόλα: "Τα κακοπροαίρετα σχόλια αφορούν κυρίως τα κιλά μου"

"Αυτό πλέον δεν με επηρεάζει, απλώς είναι κρίμα το 2023 να εξακολουθεί να υπάρχει body shaming"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»