Ηλίας Μαμαλάκης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά το εξιτήριο από το νοσοκομείο – «Πέρασα μια περίπλοκη περιπέτεια»

11:09 - 07/08/2023

Στο σπίτι του επέστρεψε πριν από λίγες ημέρες ο Ηλίας Μαμαλάκης ο οποίος αναρρώνει δίπλα στην To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά το εξιτήριο από το νοσοκομείο – «Πέρασα μια περίπλοκη περιπέτεια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά το εξιτήριο από το νοσοκομείο – «Πέρασα μια περίπλοκη περιπέτεια»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μετά τη νοσηλεία του στο νοσοκομείο, επέστρεψε στο σπίτι του όπου και αναρρώνει.Ο Ηλίας Μαμαλάκης μετά τη νοσηλεία του στο νοσοκομείο, επέστρεψε στο σπίτι του όπου και αναρρώνει.Ο τηλεοπτικός μάγειρας μίλησε στην εκπομπή Καλοκαίρι Yes αναφέροντας πως ακύρωσε όλα τα προγραμματισμένα ταξίδια του καλοκαιριού… «Πέρασα μια περιπέτεια η οποία είναι αρκετά περίπλοκη για να σας την εξηγήσω. Έμεινα για 15 μέρες στο νοσοκομείο. Έχω γυρίσει στο σπίτι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά από το νοσοκομείο – «σε δέκα μέρες θα είμαι μάχιμος 100%»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης, ο οποίος ανησύχησε τους φίλους και θαυμαστές του με την τελευταία περιπέτεια της υγείας του, μίλησε στο «Καλοκαίρι # yes» μετά από την έξοδό του από το νοσοκομείο.Ο Ηλίας Μαμαλάκης αναρρώνει στο σπίτι του μετά από την τελευταία περιπέτεια της υγείας του που τον κράτησε στο νοσοκομείο δύο ολόκληρες εβδομάδες. Μιλώντας σήμερα στην εκπομπή του Open «Καλοκαίρι # not» ο διάσημος γευσιγνώστης, κουζινογράφος και μάγειρας θέλησε να καθησυχάσει τις ανησυχίες των φίλων του που καρδιοχτύπησαν. «Πέρασα μια περιπέτεια η οποία είναι αρκετά περίπλοκη για να σας την εξηγήσω. Έμεινα για 15 μέρες στο νοσοκομείο. Έχω γυρίσει στο σπίτι μου, είμαι μια χαρά. Είμαι αυτοεξυπηρετούμενος και έχω κάνε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»