Σάκης Κατσούλης: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Μαριαλένα Ρουμελιώτη – «Ό,τι καλύτερο μου έχει σύμβει»

17:58 - 09/08/2023

Μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση έκανε ο Σάκης Κατσούλης στην αγαπημένη του, Μαριαλένα Ρουμελιώτη. Ο νικητής του Survivor All Star μοιράστηκε κάποιες σκέψεις του για τον έρωτα στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. «Το να είσαι ερωτευμένος είναι το χειρότερο. Εννοώ ότι είναι το καλύτερο, αλλά είναι τόσο δύσκολο και τρομακτικό να ανοίξεις την καρδιά σου σε […] The post Σάκης Κατσούλης: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Μαριαλένα Ρουμελιώτη – «Ό,τι καλύτερο μου έχει σύμβει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Κατσούλης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Μαριαλένα

Την καρδιά του μέσω instagram θέλησε να ανοίξει ο Σάκης Κατσούλης και να κάνει την πιο τρυφερή ερωτική εξομολόγηση για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σάκης Κατσούλης για Μαριαλένα Ρουμελιώτη: «Άνοιξα την καρδιά μου σε εκείνη και είναι ό,τι καλύτερο μου έχει συμβεί»

Ο Σάκης Κατσούλης θέλησε να κάνει μια άκρως τρυφερή εξομολόγηση στην Μαριαλένα Ρουμελιώτη για να της To άρθρο Σάκης Κατσούλης για Μαριαλένα Ρουμελιώτη: «Άνοιξα την καρδιά μου σε εκείνη και είναι ό,τι καλύτερο μου έχει συμβεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σάκης Κατσούλης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Μαριαλένα

Την καρδιά του μέσω instagram θέλησε να ανοίξει ο Σάκης…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Σάκης Κατσούλης: Κάνει ερωτική εξομολόγηση στη Μαριαλένα – «Είσαι ό,τι καλύτ

«Αγαπήστε ανοιχτά,νιώστε έντονα,εκφραστείτε ελεύθερα,δώστε αφιλοκερδώς και ειλικρινά χωρίς να περιμένετε κάτι»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»