Άννα Φόνσου για Σωτήρη Μουστάκα: «Εγώ χτυπιόμουν, του έλεγα να κάνουμε μηνύσεις»

22:00 - 09/08/2023

Στον αέρα του Καλοκαίρι Yes μίλησε η Άννα Φόνσου. Η ιδρύτρια του ιδρύματος «Το Σπίτι του Ηθοποιού» αναφέρθηκε στον Σωτήρη […] The post Άννα Φόνσου για Σωτήρη Μουστάκα: «Εγώ χτυπιόμουν, του έλεγα να κάνουμε μηνύσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου για το Όσκαρ που έχασε ο Σωτήρης Μουστάκας: «Χτυπιόμουν, του έλεγα να κάνουμε μηνύσεις»

Για την αποκάλυψη που έκανε για τον Σωτήρη Μουστάκα και την στιγμή που έχασε το Όσκαρ το 1964 για δύο λεπτά, μίλησε η Άννα Φόνσου στην εκπομπή «Καλοκαίρι Yes» του Open το πρωί της Τετάρτης (09/08). Η ηθοποιός και πρόεδρος του ιδρύματος «Το Σπίτι του Ηθοποιού» σημείωσε πως: «Ο Σωτήρης ήταν ένα σπουδαίος ηθοποιός, πολύ καλός μου φίλος, μεγάλος ηθοποιός. Νομίζω ότι δεν το ήξερε και ο ίδιος πόσο μεγάλος ήταν. Έχασε το Όσκαρ για δύο ψήφους. Δεν νοιάστηκε, δεν ήξερε και κανέναν, δεν είχε πάει καν εκεί. Δεν τον ένοιαξε και πολύ που δεν το πήρε». «Εγώ χτυπιόμουν, έλεγα να κάνουμε μηνύσεις και μου έλεγε “Τι να το κάνω το Όσκαρ;”. Ήταν από τους καλύτερους κωμικούς! Ήταν θεατρικός ηθοποιός. Η αγάπη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»