Συγκινεί ο Νίκος Χατζηνικολάου: «Δεν είσαι εδώ να σου μιλήσω, ζεις μέσα στην καρδιά μου»

00:00 - 15/08/2023

Σε μια τρυφερή δημοσίευση προχώρησε ο Νίκος Χατζηνικολάου, τη νύχτα της Δευτέρας, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram […] The post Συγκινεί ο Νίκος Χατζηνικολάου: «Δεν είσαι εδώ να σου μιλήσω, ζεις μέσα στην καρδιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Χατζηνικολάου: Συγκινεί για τον πατέρα του – «Δεν είσαι εδώ να σου μιλήσω, ζεις μέσα στην καρδιά μου»

Μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή την επερχόμενη εορτή της Παναγίας, μια ημέρα που θα γιόρταζε ο αγαπημένος του πατέρας, ο οποίος όμως έχει πια φύγει από την ζωή, ο Νίκος Χατζηνικολάου, προχώρησε σε μια τρυφερή δημοσίευση.Μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή την επερχόμενη εορτή της Παναγίας, μια ημέρα που θα γιόρταζε ο αγαπημένος του πατέρας, ο οποίος όμως έχει πια φύγει από την ζωή, ο Νίκος Χατζηνικολάου, προχώρησε σε μια τρυφερή δημοσίευση.Δημοσιεύοντας μια εικόνα του αείμνηστου πατέρα του, ο γνωστός δημοσιογράφος και άνκορμαν του ΑΝΤ1 θέλησε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»