Πέτρος Γαϊτάνος: «Τους λέω «Θέλω να πάμε κάπου ήσυχα, να μην έχει κόσμο» και ίσως το παρεξηγούν»

20:00 - 19/08/2023

Ο Πέτρος Γαϊτάνος παραχώρησε συνέντευξη στο ένθετο των Παραπολιτικών και την δημοσιογράφο Σπυριδούλα Τριάντου. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, ο δημοφιλής καλλιτέχνης αναφέρθηκε […] The post Πέτρος Γαϊτάνος: «Τους λέω «Θέλω να πάμε κάπου ήσυχα, να μην έχει κόσμο» και ίσως το παρεξηγούν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Γαϊτάνος: Τους λέω «θέλω να πάμε κάπου ήσυχα, να μην έχει κόσμο» και ίσως το παρεξηγούν

Συνέντευξη στο ένθετο των Παραπολιτικών και την δημοσιογράφο Σπυριδούλα Τριάντου έδωσε ο Πέτρος Γαϊτάνος, ο οποίος αναφέρθηκε στις υψηλές οικονομικές του απολαβές κατά τη διάρκεια της μακρόχρονης καριέρας του καθώς και την άμεση επαφή που έχει με τον κόσμο.Συνέντευξη στο ένθετο των Παραπολιτικών και την δημοσιογράφο Σπυριδούλα Τριάντου έδωσε ο Πέτρος Γαϊτάνος, ο οποίος αναφέρθηκε στις υψηλές οικονομικές του απολαβές κατά τη διάρκεια της μακρόχρονης καριέρας του καθώς και την άμεση επαφή που έχει με τον κόσμο.Στο ερώτημα ένα έχει βγάλει χρήματα από την μουσική, ο Πέτρος Γαϊτάνος εξομολογήθηκε πως «νομίζω πως ναι. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»