Συγκλονίζει η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, τον έχω δει να κάνει χρήση μπροστά μας»

09:00 - 23/08/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Μιχάλη Ροδόπουλο παραχώρησε η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός και μοντέλο μίλησε για […] The post Συγκλονίζει η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, τον έχω δει να κάνει χρήση μπροστά μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, τον έχω δει να κάνει χρήση μπροστά μας»

Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! παραχώρησε η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε και την εξάρτηση του πατέρα της από τις ναρκωτικές ουσίες.Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! παραχώρησε η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε και την εξάρτηση του πατέρα της από τις ναρκωτικές ουσίες.«Τα παιδικά μου χρόνια δεν ήταν και τα πιο ευχάριστα. Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, έχω τέτοιες εικόνες από παιδί, να κάνει χρήση μπροστά μας. Δεν προέρχομαι από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοκάρει η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου με την εξομολόγησή της: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, έκανε χρήση μπροστά μας»

Σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για τα παιδικά της χρόνια και τη σχέση της με τους γονείς To άρθρο Σοκάρει η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου με την εξομολόγησή της: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, έκανε χρήση μπροστά μας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, έχω εικόνες να κάνει χρήση μπροστά μας»

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου σε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στο ΟΚ! μιλά μεταξύ άλλων για τα παιδικά της χρόνια και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε λόγω της εξάρτησης του πατέρα της. «Η μαμά μου περνούσε βασανιστικά με έναν άντρα εξαρτημένο δίπλα της» «Τα παιδικά μου χρόνια δεν ήταν και τα πιο ευχάριστα. Ο πατέρας μου […] The post Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο πατέρας μου είναι τοξικομανής, έχω εικόνες να κάνει χρήση μπροστά μας» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»