Πως ξεκαθαρίζουν Τριαντάφυλλος και Αγγελική Μανουσάκη για τη σχέση τους: «Έγραψαν ότι έχω μεγάλο έρωτα μαζί της»

15:00 - 25/08/2023

Τη δική του απάντηση στα δημοσιεύματα που τον θέλουν να έχει σχέση με την αστρολόγο Αγγελική Μανουσάκη θέλησε να δώσει σήμερα μέσα από την εκπομπή “Καλοκαίρι yes” ο Τριαντάφυλλος.Τη δική του απάντηση στα δημοσιεύματα που τον θέλουν να έχει σχέση με την αστρολόγο Αγγελική Μανουσάκη θέλησε να δώσει σήμερα μέσα από την εκπομπή “Καλοκαίρι yes” ο Τριαντάφυλλος.«Έλα ρε Αγγελική, που είσαι; Η σχεσούλα μου είναι η Αγγελική. Ρε σεις μας δουλεύετε; Και τους στέλνω μήνυμα “χαχαχα” και μου γράφουν “Τι γελάς, αφού έτσι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τριαντάφυλλος σε Αγγελική Μανουσάκη: «Έγραψαν ότι έχω μεγάλο έρωτα μαζί της»

Τη δική του απάντηση στα δημοσιεύματα που τον θέλουν να έχει σχέση με την αστρολόγο Αγγελική Μανουσάκη θέλησε να δώσει σήμερα μέσα από την εκπομπή «Καλοκαίρι yes» ο Τριαντάφυλλος. «Έλα ρε Αγγελική, που είσαι; Η σχεσούλα μου είναι η Αγγελική. Ρε σεις μας δουλεύετε; Και τους στέλνω μήνυμα “χαχαχα” και μου γράφουν “Τι γελάς, αφού […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»