Μαντώ Γαστεράτου: Το φωτογραφικό άλμπουμ από το μαγικό ταξίδι της στην Πορτογαλία

00:09 - 27/08/2023

Μια διαφορετική νότα θέλησε να δώσει στο φετινό καλοκαίρι της η Μαντώ Γαστεράτου και ενώ οι To άρθρο Μαντώ Γαστεράτου: Το φωτογραφικό άλμπουμ από το μαγικό ταξίδι της στην Πορτογαλία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαντώ Γαστεράτου: Το φωτογραφικό άλμπουμ από το ταξίδι της στην Πορτογαλία

Μια διαφορετική νότα θέλησε να δώσει στο φετινό καλοκαίρι της η Μαντώ Γαστεράτου και ενώ οι περισσότεροι Έλληνες ταξίδεψαν στα νησιά μας, εκείνη θέλησε να ταξιδέψει στο εξωτερικό. Ο προορισμός που επέλεξε η ραδιοφωνική παραγωγός μαζί με τον σύζυγό της, Νίκο Ισηγόνη, ήταν η Πορτογαλία. Η ίδια δεν είχε βρεθεί ξανά εκεί και αν κρίνουμε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαντώ Γαστεράτου: Οι φωτογραφίες από το ταξίδι της στις Αζόρες είναι απλά μαγικές

Η Μαντώ Γαστεράτου μετά από έναν έντονο και απαιτητικό χειμώνα, και ούσα μαμά δύο παιδιών, αυτό το καλοκαίρι αποφάσισε να πάρει λίγο χρόνο για τον εαυτό της και να κάνει ένα ταξίδι μόνη της στο εξωτερικό. Η παρουσιάστρια πήρε μαζί της τα απαραίτητα και κάποια άνετα ρούχα και ταξίδεψε ως την Πορτογαλία. Το ταξίδι της […] The post Μαντώ Γαστεράτου: Οι φωτογραφίες από το ταξίδι της στις Αζόρες είναι απλά μαγικές appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»