Νατάσα Μποφίλιου: Διέκοψε τη συναυλία της λόγω ξαφνικής αδιαθεσίας – «Δεν μου έχει ξανασυμβεί 20 χρόνια τώρα»

11:00 - 27/08/2023

Στην πρόωρη ολοκλήρωση της συναυλίας της στο Λουτράκι αναγκάστηκε να προχωρήσει η Νατάσα Μποφίλιου. Η δημοφιλής τραγουδίστρια ενημέρωσε τους θεατές από […] The post Νατάσα Μποφίλιου: Διέκοψε τη συναυλία της λόγω ξαφνικής αδιαθεσίας – «Δεν μου έχει ξανασυμβεί 20 χρόνια τώρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσσα Μποφίλιου διέκοψε τη συναυλία της στο Λουτράκι – «Δεν μπορώ να συνεχίσω» είπε στο κοινό

Να διακόψει τη συναυλία που έδινε το Σάββατο (26/8) στο Λουτράκι αναγκάστηκε η Νατάσσα Μποφίλιου. Όπως αποκάλυψε η ίδια μιλώντας στο θεατές ένιωσε έντονη ανησυχία. Όπως μεταδίδει το loutrakitv.gr, από την αρχή του προγράμματος, η τραγουδίστρια ενημέρωσε το κοινό της ότι έχει υψηλό πυρετό, όμως παρ’ όλα αυτά, είπε ότι έβαζε τα δυνατά της για να τους προσφέρει ένα άψογο αποτέλεσμα. Η τραγουδίστρια όμως δεν άντεξε και είπε στο κοινό πως πρέπει να σταματήσει. «Αγαπημένοι μου, επειδή σας αγαπώ πολύ και τιμώ την εμπιστοσύνη σας και την ευκαιρία που μας δίνετε να μπαίνουμε στις ζωές και τις καρδιές σας, δεν μπορώ να συνεχίσω, γιατί δεν είμαι αυτή που έχετε πληρώσει για να δείτε. Έχετε επεν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νατάσσα Μποφίλιου: Διέκοψε τη συναυλία της λόγω αδιαθεσίας

Τη συναυλία της στο Λουτράκι (26/8) αναγκάστηκε να διακόψει η Νατάσσα Μποφίλιου λόγω μιας αδιαθεσίας που είχε. Η Νατάσσα Μποφίλιου στην αρχή της συναυλίας της ενημέρωσε το κοινό πως έχει υψηλό πυρετό, αλλά θα προσπαθήσει να βάλει τα δυνατά της προκειμένου να τους κάνει να περάσουν καλά. Στην πορεία όμως, τα πράγματα για τη Νατάσσα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νατάσα Μποφίλιου: Διέκοψε τη συναυλία της λόγω ξαφνικής αδιαθεσίας! «Δεν μου έχει ξανασυμβεί 20 χρόνια τώρα»

Στην πρόωρη ολοκλήρωση της συναυλίας της στο Λουτράκι αναγκάστηκε να προχωρήσει χθες βράδυι η Νατάσα Μποφίλιου.Στην πρόωρη ολοκλήρωση της συναυλίας της στο Λουτράκι αναγκάστηκε να προχωρήσει χθες βράδυι η Νατάσα Μποφίλιου.Η γνωστή τραγουδίστρια ενημέρωσε τους θεατές από την αρχή του προγράμματος ότι έχει υψηλό πυρετό και πως παρ’ όλα αυτά θα βάλει τα δυνατά της για να δώσει τον καλύτερό της εαυτό. Όμως, δεν άντεξε να ολοκληρώσει τη συναυλία και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσσα Μποφίλιου: Διέκοψε συναυλία λόγω αδιαθεσίας – «Δεν μπορώ να συνεχίσω, λυπάμαι πάρα πολύ»

Τη χθεσινοβραδινή της συναυλία στο Λουτράκι (27/8) αναγκάστηκε να διακόψει η Νατάσσα Μποφίλιου λόγω μιας αδιαθεσίας To άρθρο Νατάσσα Μποφίλιου: Διέκοψε συναυλία λόγω αδιαθεσίας – «Δεν μπορώ να συνεχίσω, λυπάμαι πάρα πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νατάσα Μποφίλιου: Διέκοψε συναυλία της λόγω αδιαθεσίας – «Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ 20 χρόνια»

Η Νατάσα Μποφίλιου διέκοψε συναυλία της στο Λουτράκι το βράδυ του Σαββάτου (26/8) λόγω ξαφνικής αδιαθεσίας - «Δεν μπορώ να συνεχίσω, γιατί δεν είμαι αυτή που έχετε πληρώσει να δείτε»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»