Η Καλομοίρα τραγούδησε στη Νέα Υόρκη και αποθεώθηκε

00:09 - 29/08/2023

Η Καλομοίρα αποδεχόμενη την πρόκληση του Πρωτοπρεσβύτερου του Οικουμενικού Πατριαρχείου, Father Alex Karloutsos, εκ μέρους της To άρθρο Η Καλομοίρα τραγούδησε στη Νέα Υόρκη και αποθεώθηκε δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καλομοίρα: Αποθέωση σε live στη Νέα Υόρκη

Η εκρηκτική τραγουδίστρια έχει επιστρέψει δυναμικά στο τραγούδι και τις εμφανίσεις.

Διαβάστε το στο in.gr

Καλομοίρα: Τραγούδησε στη Νέα Υόρκη και αποθεώθηκε από το κοινό

Η Καλομοίρα αποδεχόμενη την πρόκληση του Πρωτοπρεσβύτερου του Οικουμενικού Πατριαρχείου, Father Alex Karloutsos, εκ μέρους της εκκλησίας Greek Orthodox Church of the Hamptons, τραγούδησε στις 26 Αυγούστου στο Blue Dream Summer Gala, υποστηρίζοντας τους σκοπούς του Diabetes Research Institute και του Project Purple, για την καταπολέμηση του καρκίνου στο πάγκρεας. Η Καλομοίρα, σε μία ξεχωριστή […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»