Γιώργος Γιαννόπουλος για το τροχαίο που είχε: «Μου έγραφαν καλό παράδεισο κύριε Χαμπέα»

12:00 - 02/09/2023

Ο Γιώργος Γιαννόπουλος μίλησε στην εκπομπή «Δύο στις 10» για το τροχαίο ατύχημα που είχε πριν από λίγες ημέρες και […] The post Γιώργος Γιαννόπουλος για το τροχαίο που είχε: «Μου έγραφαν καλό παράδεισο κύριε Χαμπέα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Γιαννόπουλος: Περιγράφει πώς έγινε το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη – «Μου έγραφαν καλό Παράδεισο»

Ο Γιώργος Γιαννόπουλος πριν από λίγες ημέρες δημοσίευσε φωτογραφίες από το τρακαρισμένο αυτοκίνητό του στέλνοντας σε όλους το μήνυμα να φοράμε ζώνη ασφαλείας. Καλεσμένος στην πρεμιέρα της εκπομπής «Δύο στις 10» το πρωί του Σαββάτου ο ηθοποιός περιέγραψε πώς έγινε το ατύχημα. «Με την ευκαιρία για το ατύχημα που είχα. Εγώ παίρνω τα πράγματα ουδέν […] The post Γιώργος Γιαννόπουλος: Περιγράφει πώς έγινε το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη – «Μου έγραφαν καλό Παράδεισο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»