Δεληβοριάς: Δεν θα δεις ποτέ πρόσωπα της κυβέρνησης στις συναυλίες και στις παρέες μου

02:00 - 04/09/2023

Για την απόφαση να διατηρεί χαμηλό προφίλ στον δημόσιο λόγο αλλά και την ενίσχυση της εγκληματικότητας μίλησε έξω από τα δόντια ο Φοίβος Δεληβοριάς στη συνέντευξη που έδωσε στο ΒΗΜagazino και τον δημοσιογράφο Γιώργο Ναστό. Μου δίνετε τον τελευταίο καιρό την αίσθηση ότι κρατάτε συνειδητά χαμηλό δημόσιο προφίλ. Είναι όντως έτσι; Πάντα τέτοιο κρατούσα. Δεν είμαι από αυτούς που ποστάρουν καθημερινά, σχολιάζοντας την επικαιρότητα. Όταν το αποφασίσω, όμως, μιλάω πολύ αυστηρά για την επίσημη εξουσία που – μες στη μέθη της – υιοθετεί απάνθρωπα και ολοκληρωτικά χαρακτηριστικά και επιτίθεται σε πολιτιστικές και δημοκρατικές κατακτήσεις δεκαετιών. Αυτό δεν σκοπεύω να το σταματήσω κι ας έχει, όπως φα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα