Εξοργισμένος ο Δήμος Βερύκιος: Θα έπρεπε τον κάθε Αντώνη να τον αγκαλιάσουν, όχι να τον πετάξουν στη θάλασσα

11:00 - 11/09/2023

Την αγανάκτησή του εξέφρασε σήμερα ο Δήμος Βερύκιος, σχολιάζοντας την τραγωδία στο λιμάνι του Πειραιά, εκεί όπου ο 36χρονος Αντώνης άφησε την τελευταία του πνοή. Σήμερα νωρίς το πρωί ανακρίτρια και εισαγγελέας μετά από τις πολύωρες απολογίες των συνολικά τεσσάρων συλληφθέντων αποφάσισαν την προφυλάκιση του πλοίαρχου και του ύπαρχου του Blue Horizon για το θάνατο του Αντώνη Καρυώτη. «Αντιμετωπίζουν τα ισόβια. Κανένας δικαστής μπροστά στο αυτονόητο και στη λαϊκή οργή δεν μπορεί να κλείσει τα μάτια. Άκουγα δικούς μας συναδέλφους στη δική μου ηλικία να λένε μα μου ότι ο Αντώνης έμπαινε, έβγαινε… Και επειδή έμπαινε έβγαινε ο κάθε Αντώνης και θέλει ειδική προστασία, ένα δίχτυ προστασίας από την

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Οργή Βερύκιου για το Blue Horizon: «O κάθε Αντώνης θέλει ειδική προστασία από την κοινωνία, όχι να τον πετάξουν στη θάλασσα, γ@μ…ο»

Οργισμένος εμφανίστηκε ο Δήμος Βερύκιος στην πρεμιέρα του Happy Day στον Alpha.Οργισμένος εμφανίστηκε ο Δήμος Βερύκιος στην πρεμιέρα του Happy Day στον Alpha.Αναφερόμενος στη δολοφονία του 36χρονου Αντώνη Καργιώτη από το πλήρωμα του Blue Horizon ο γνωστός δημοσιογράφος ξέσπασε για τη συμπεριφορά που υπήρξε από το πλήρωμα του πλοίου λέγοντας χαρακτηριστικά: «Αντιμετωπίζουν τα ισόβια. Κανένας δικαστής μπροστά στο αυτονόητο και στη λαϊκή οργή δεν μπορεί να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα