Συγκινημένος ο Ηλίας Μαμαλάκης για τον 36χρονο Αντώνη: «Ήταν φόνος, πρέπει να τους βγάλουν την πέτσα με τανάλια»

14:00 - 12/09/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Το Πρωινό» παραχώρησε ο Ηλίας Μαμαλάκης. Ο αγαπημένος σεφ και παρουσιαστής, λίγες μόλις ημέρες μετά το εξιτήριο […] The post Συγκινημένος ο Ηλίας Μαμαλάκης για τον 36χρονο Αντώνη: «Ήταν φόνος, πρέπει να τους βγάλουν την πέτσα με τανάλια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δάκρυσε ο Ηλίας Μαμαλάκης μιλωντας για την δολοφονια του 36χρονου Αντώνη: Αυτούς τους “μάγκες” που τον σκότωσαν θα ‘πρεπε να τους ξεριζώσουν την πέτσα με τανάλια

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μετά την περιπέτεια υγείας που είχε βρίσκεται στο σπίτι του και ξεκουράζεται. Ο γνωστός σεφ μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό» αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας του, αποκαλύπτοντας ότι παρέμεινε νοσηλευόμενος για συνολικά 21 ημέρες. «Δεν είμαι πολύ προσεκτικός και ξανάπιασα το περσινό μικρόβιο. Μου το θεράπευσαν, βρήκαν κι άλλες… αμαρτίες, ξαναμπήκα στο νοσοκομείο, τις έκανα […] Δάκρυσε ο Ηλίας Μαμαλάκης μιλωντας για την δολοφονια του 36χρονου Αντώνη: Αυτούς τους “μάγκες” που τον σκότωσαν θα ‘πρεπε να τους ξεριζώσουν την πέτσα με τανάλια - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»