«Blue Horizon»: Τι υποστηρίζει ο υπάρχος που έσπρωξε τον Αντώνη

14:46 - 12/09/2023

«Blue Horizon»: Τι υποστηρίζει ο υπάρχος που έσπρωξε τον Αντώνη 12/09/2023 Μετά το τραγικό περιστατικό στον Πειραιά και την δολοφονία του Αντώνη Καργιώτη, στην προσπάθειά του να επιβιβαστεί στο πλοίο, ο ύπαρχος και ο πλοίαρχος του «Blue Horizon», κρίθηκαν προφυλακιστέοι. Για πρώτη φορά, ο ύπαρχος που σύμφωνα με τα βίντεο έσπρωξε τον 36χρονο από τον καταπέλτη του πλοίου, με αποτέλεσμα τον πνιγμό του έκανε για πρώτη φορά δηλώσεις στην εκπομπή «Το Πρωινό» του ΑΝΤ1. «Είμαι συντετριμμένος. Είναι αδιανόητο αυτό που συνέβη. Δεν είχα τίποτα προσωπικό με το παιδί. Δεν τον ήξερα. Θέλω να με πιστέψετε όλοι ότι δεν είχα σκοπό να κάνω κακό σε κανέναν. Μακάρι να μπορο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Blue Horizon: Οι πρώτες δηλώσεις του ύπαρχου που έσπρωξε τον Αντώνη – Τι δήλωσε (βίντεο)

Μιλώντας στο Live News ο ύπαρχος δήλωσε πως αισθάνεται θλίψη για τον τραγικό θάνατο του Αντώνη και αναφέρθηκε στο μοιραίο σπρώξιμο που έριξε τον Αντώνη από τον καταπέλτη και οδήγησαν στον χαμό του. Ο ύπαρχος του Blue Horizon μίλησε αποκλειστικά στο LIVE NEWS. «Eίμαι ειλικρινά συντετριμμένος για την εξέλιξη του γεγονότος στον καταπέλτη του πλοίου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»