Ιωάννης Παπαζήσης: Είμαι κι εγώ ένας βλάκας του Instagram – Ζητάω φάρμακα για κάποιον και μετά ανεβάζω τη μούρη μου μήπως μου δώσει κανείς δουλειά ή διαφήμιση

01:00 - 14/09/2023

Ο Ιωάννης Παπαζήσης ήταν την Τετάρτη (13/9) καλεσμένος στο «Πρωίαν σε είδον» με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και αρχικά εξήγησε γιατί χρησιμοποιεί θαλασσινό νερό για την καθαριότητά του. «Είχα ένα πρόβλημα. Όταν ξεκίνησα να κάνω σειρές και με βάφανε είχα βγάλει δερματικά προβλήματα στο πρόσωπο, κοκκίνιζα πολύ εύκολα, με ενοχλούσε. Πήγα σε γιατρούς, βάλαμε κορτιζόνες και συνειδητοποίησα μια φορά το καλοκαίρι ότι αυτό καθαρίζει και το συνέχισα βάζοντας θαλασσινό νερό και σταμάτησε. Το αστείο είναι ότι νερό παίρνεις τον χειμώνα γιατί το καλοκαίρι το νερό είναι άφθονο και πηγαίνεις στη θάλασσα. Πηγαίνεις με 10 μπουκάλια στη θάλασσα και είναι η γιαγιά που κολυμπάει σε έχει σταμπ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα