Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Ήμασταν φτωχοί, έπρεπε να κάνω και άλλη δουλειά για να παίρνω το γάλα του παιδιού»

21:09 - 16/09/2023

Στην πρεμιέρα της εκπομπής, Μπαμπά-δες βρέθηκε ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης ο οποίος αναφέρθηκε στο ξεκίνημά του στην To άρθρο Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Ήμασταν φτωχοί, έπρεπε να κάνω και άλλη δουλειά για να παίρνω το γάλα του παιδιού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Έπρεπε να κάνω άλλη δουλειά για να μπορώ να παίρνω το γάλα του παιδιού»

«Ήμασταν και φτωχοί και σε δύσκολες συνθήκες» θυμάται ο ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Έπρεπε να κάνω κι άλλες δουλειές για να μπορώ να παίρνω το γάλα του παιδιού μου»

Ποδαρικό στη νέα εκπομπή του Τάσου Ιορδανίδη στην ΕΡΤ1 έκανε ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στους «Μπαμπά-δες» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο δύσκολο ξεκίνημά του στον χώρο του Θεάτρου, τις θυσίες και τα εμπόδια που κλήθηκε να αντιμετωπίσει την ώρα που ταυτόχρονα μεγάλωνε την κόρη του. «Ήμασταν και φτωχοί και σε δύσκολες συνθήκες. Το Θέατρο εκείνη την εποχή στη Θεσσαλονίκη δεν υπήρχε ως επάγγελμα, εκτός Κρατικού. Είχα επιλέξει να μην είμαι στο Κρατικό, μπήκα 30 χρονών στο Κρατικό, οπότε ο αγώνας ήταν άνισος», δηλώνει ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης. «Έπρεπε να κάνω άλλη δουλειά, για να μπορώ να έχω χρήματα για να παίρνω το γάλα του παιδιού, γιατί δεν έφταναν από τη δουλειά της γυ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»