Σπύρος Παπαδόπουλος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν είναι πολύ κολακευτικό αυτό για την Αριστερά»

23:00 - 18/09/2023

Την άποψή του για τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον πρώτο γύρο των εσωκομματικών εκλογών του ΣΥΡΙΖΑ εξέφρασε ο Σπύρος […] The post Σπύρος Παπαδόπουλος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν είναι πολύ κολακευτικό αυτό για την Αριστερά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Παπαδόπουλος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν είναι πολύ κολακευτικό αυτό για την Αριστερά» (vid)

Ο ηθοποιός απάντησε σε ερώτηση σχετικά με τις εξελίξεις στον ΣΥΡΙΖΑ.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Δεν είναι πολύ κολακευτικό αυτό για την Αριστερά – Κι εσείς που είχατε ιδέα, όμως, τι κάνατε;»

Την άποψή του για τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον πρώτο γύρο των εσωκομματικών εκλογών του ΣΥΡΙΖΑ εξέφρασε ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί για δεύτερη σεζόν στη σειρά της ΕΡΤ «Κάνε ότι κοιμάσαι», φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου συνομίλησε με τον Φώτη Σεργουλόπουλο. Την άποψή του για τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον πρώτο γύρο των εσωκομματικών εκλογών του ΣΥΡΙΖΑ εξέφρασε ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί για δεύτερη σεζόν στη σειρά της ΕΡΤ «Κάνε ότι κοιμάσαι», φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου συνομίλησε με τον Φώτη Σεργουλόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σπύρος Παπαδόπουλος για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν είναι πολύ κολακευτικό για την Αριστερά»

Σπύρος Παπαδόπουλος, ο οποίος πρωταγωνιστεί στη σειρά της ΕΡΤ, «Κάνε ότι Κοιμάσαι», για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν, βρέθηκε τη Δευτέρα (18/9) στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στον Στέφανο Κασσελάκη που ήρθε πρώτος στις εκλογές για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ. «Πολιτικό ον εξακολουθώ και προσπαθώ να είμαι, αλλά δεν εμπλέκομαι με κόμματα. Αμήχανος είμαι κι εγώ, γιατί δεν είναι και πολύ κολακευτικό αυτό για την Αριστερά», είπε αρχικά ο γνωστός ηθοποιός. «Από την άλλη είναι ένα μάθημα για όλους μας, γιατί μπήκε ένας άνθρωπος και μίλησε πρακτικά, χωρίς ιδεολογήματα και πομφόλυγες και τον ακολούθησε αμέσως ο κόσμος. Ένας άνθρωπος που πριν από έναν μήνα δεν τον γνωρί

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»