Νίκος Μουτσινάς για Κασσελάκη: «Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σχολιάσω κάποιον λόγω της σεξουαλικής του προτίμησης»

08:00 - 19/09/2023

Ο Νίκος Μουτσινάς παραχώρησε δηλώσεις στους δημοσιογράφους μετά τη χθεσινή του εμφάνιση στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. «Δεν ξέρω πως […] The post Νίκος Μουτσινάς για Κασσελάκη: «Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σχολιάσω κάποιον λόγω της σεξουαλικής του προτίμησης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μουτσινάς για Στέφανο Κασσελάκη: «Δεν καταλαβαίνω γιατί να σχολιάσω κάποιον λόγω της σεξουαλικής του προτίμησης;»

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε ο Νίκος Μουτσινάς, ο οποίος χθες ποδαρικό στην Ελένη Μενεγάκη. «Δεν ξέρω πώς νιώθω. Είναι πολύ νωρίς για να νιώσω κάτι. Νιώθω μία χαρά… Δεν θα κάνω τίποτα» ανέφερε αρχικά ο Νίκος Μουτσινάς για την απόφασή του να μη βρίσκεται κάπου τηλεοπτικά. Όσον αφορά τον Στέφανο Κασσελάκη και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»