Ελεωνόρα Ζουγανέλη: Η αμηχανία της τραγουδίστριας με την αναφορά στον σύντροφό της – «Δε πρόλαβα να δω “Χαμογέλα και πάλι”»

16:09 - 23/09/2023

Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη βρέθηκε καλεσμένη στην πρώτη εκπομπή του Κώστα Τσουρού το μεσημέρι του Σαββάτου 23/9. To άρθρο Ελεωνόρα Ζουγανέλη: Η αμηχανία της τραγουδίστριας με την αναφορά στον σύντροφό της – «Δε πρόλαβα να δω “Χαμογέλα και πάλι”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεωνόρα Ζουγανέλη: Η ερώτηση για τον σύντροφό της που την έφερε σε αμηχανία – Δεν πρόλαβα να δω “Χαμογέλα και πάλι”

Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη ήταν καλεσμένη στην πρεμιέρα της εκπομπής “Ακόμα δεν είδες τίποτα“ το μεσημέρι του Σαββάτου. Η γνωστή τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην προσωπική της ζωή, επισημαίνοντας χαρακτηριστικά ότι δεν πολυγουστάρει να μιλάει γι΄αυτήν. “Είμαι καλά. Είμαι σε μια φάση ζωής που πραγματικά απολαμβάνω αυτό που μου έρχεται, στο βαθμό που μπορώ κι εγώ […] The post Ελεωνόρα Ζουγανέλη: Η ερώτηση για τον σύντροφό της που την έφερε σε αμηχανία – Δεν πρόλαβα να δω “Χαμογέλα και πάλι” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»