Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Χρειάστηκαν δύο χρόνια για να χάσω 50 κιλά» – Η απώλεια που τη σόκαρε και το κομμάτι της μητρότητας

08:09 - 24/09/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Ελεωνόρα Ζουγανέλη στο περιοδικό Vita και στον δημοσιογράφο, To άρθρο Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Χρειάστηκαν δύο χρόνια για να χάσω 50 κιλά» – Η απώλεια που τη σόκαρε και το κομμάτι της μητρότητας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Χρειάστηκαν δύο χρόνια για να χάσω 50 κιλά»

Η ταλαντούχα τραγουδίστρια, μεταξύ άλλων, μίλησε για τη μεγάλη απώλεια κιλών, για το μπούλινγκ που έχει βιώσει, για την προσωπική της ζωή, αλλά και για τις απώλειες που της στοίχησαν.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελεονώρα Ζουγανέλη: «Μου πήρε δύο χρόνια για να χάσω 50 κιλά – Δεν ένιωθα καλά με την εικόνα μου»

Στη μάχη που έδωσε με το περιττό βάρος και κατάφερε να χάσει 50 ολόκληρα κιλά, αναφέρθηκε η Ελεονώρα Ζουγανέλη, σε συνέντευξη της στο περιοδικό Vita και τον δημοσιογράφο Γιάννη Ιωάννου.Στη μάχη που έδωσε με το περιττό βάρος και κατάφερε να χάσει 50 ολόκληρα κιλά, αναφέρθηκε η Ελεονώρα Ζουγανέλη, σε συνέντευξη της στο περιοδικό Vita και τον δημοσιογράφο Γιάννη Ιωάννου.«Δεν ένιωθα καλά με την εικόνα μου. Μπήκα στη διαδικασία να χάσω βάρος, το έκανα και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη. Δεν αισθάνομαι δυνατή επειδή το πέτυχα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»