Ελεάνα Παπαϊωάννου: «Έχω πηδήξει από τον πρώτο όροφο για να αποφύγω τους παπαράτσι»

10:00 - 26/09/2023

Δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day και τη ρεπόρτερ Ευάννα Ζουμπούρογλου έκανε η Ελεάνα Παπαϊωάννου. Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια ρωτήθηκε […] The post Ελεάνα Παπαϊωάννου: «Έχω πηδήξει από τον πρώτο όροφο για να αποφύγω τους παπαράτσι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεάνα Παπαϊωάννου: «Έχω πηδήξει από τον πρώτο για να αποφύγω τους παπαράτσι»

Η Ελεάννα Παπαϊωάννου μιλά για τον νέο κύκλο του «Fame Story» και αναπολεί τις στιγμές που έζησε όταν συμμετείχε στον μουσικό διαγωνισμό.

Διαβάστε το στο in.gr

Ελεάνα Παπαϊωάννου: «Έχω πηδήξει από τον πρώτο όροφο για να αποφύγω τους παπαράτσι»

Η Ελεάνα Παπαϊωάννου έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και μέσα σε όλα ρωτήθηκε για την επιστροφή του Fame Story. Η τραγουδίστρια μίλησε για την εμπειρία που είχε η ίδια όταν συμμετείχε στο μουσικό ριάλιτι το 2002 αλλά και για τον καταλυτικό ρόλο που έπαιξε στην πορεία της η συμμετοχή της. «Συγκινήθηκα όταν είδα τη διαφήμιση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελεάνα Παπαϊωάννου: Έχω πηδήξει από τον πρώτο όροφο για να αποφύγω τους παπαράτσι

"Άρχισα να απολαμβάνω τη μητρότητα μετά τα 2μιση-3 χρόνια του παιδιού"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»