Βασίλης Σπανούλης: Νέος προπονητής της Εθνικής Ελλάδας μπάσκετ – Η ανακοίνωση

13:09 - 02/10/2023

Ο Βασίλης Σπανούλης είναι ο νέος προπονητής της Εθνικής Ελλάδας μπάσκετ. Ο Βασίλης Σπανούλης διαδέχεται τον To άρθρο Βασίλης Σπανούλης: Νέος προπονητής της Εθνικής Ελλάδας μπάσκετ – Η ανακοίνωση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Βασίλης Σπανούλης προπονητής της Εθνικής

Ο Βασίλης Σπανούλης είναι και επίσημα ο προπονητής της Εθνικής ομάδας των Ανδρών για τα επόμενα δύο χρόνια με την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης (ΕΟΚ) να ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας μεταξύ των δύο πλευρών. Η επίσημη παρουσίαση θα γίνει στην αίθουσα ΔΣ της ΕΟΚ αύριο Τρίτη (3/10) και ώρα 14.00. Η ανακοίνωση της ΕΟΚ αναφέρει τα εξής: «Ένα μέλος γενιάς αθλητών που συνδύασε την παρουσία της με μεγάλες επιτυχίες του ελληνικού μπάσκετ, αναλαμβάνει από σήμερα την τεχνική καθοδήγηση της Εθνικής Ανδρών. Ο Βασίλης Σπανούλης συμφώνησε σε όλα με  τον πρόεδρο της ΕΟΚ, Ευάγγελο Λιόλιο, εκ μέρους της διοίκησης και οι δύο πλευρές θα πορευτούν μαζί για τα επόμενα δύο χρόνια. Οι προκλήσεις που υπά

Διαβάστε το στο militaire.gr

Ο Βασίλης Σπανούλης είναι ο νέος προπονητής της Εθνικής Ελλάδας

Θα οδηγήσει την «επίσημη αγαπημένη» στο προολυμπιακό τουρνουά με στόχο την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»