Γιάννης Ιωαννίδης: Συγκλόνισε ο επικήδειος της κόρης του – Η απόκτηση της Θεοδώρας του και η λατρεία στην οικογένειά του

14:09 - 05/10/2023

Πέπλο θλίψης έχει «σκεπάσει» τον χώρο του ελληνικού αθλητισμού – και όχι μόνο – με τον To άρθρο Γιάννης Ιωαννίδης: Συγκλόνισε ο επικήδειος της κόρης του – Η απόκτηση της Θεοδώρας του και η λατρεία στην οικογένειά του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ιωαννίδης – Συγκινεί ο επικήδειος της κόρης του: «Κοουτσάρα μου, θα σου πω κάτι»

Θλίψη στον χώρο του ελληνικού αθλητισμού σκόρπισε η είδηση του θανάτου του Γιάννη Ιωαννίδη, ο οποίος έφυγε από τη ζωή την Τετάρτη (04/10), σε ηλικία 78 ετών, αφήνοντας πίσω του μια σπουδαία κληρονομιά με πολλές επιτυχίες στον χώρο του μπάσκετ. Το πρωί της Πέμπτης συγγενείς και φίλοι καθώς και άνθρωποι που τον αγάπησαν μέσα από […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κηδεία Γιάννη Ιωαννίδη: Συγκίνησε ο επικήδειος της κόρης του – «Κοουτσάρα μου, το παιχνίδι δεν τελείωσε»

ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΝΙΔΗΣ – Απέραντη θλίψη σκόρπισε στο ελληνικό μπάσκετ, η είδηση του θανάτου του Γιάννη Ιωαννίδη. Όπως έγινε γνωστό το απόγευμα της Τετάρτης (4/10), ο σπουδαίος προπονητής και πρώην υφυπουργός αθλητισμού έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 78 ετών. Ο «ξανθός», ο οποίος συνέδεσε το όνομά του με τις μεγάλες επιτυχίες του Άρη και του […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»