Πάνος Μιχαλόπουλος: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την επανεμφάνισή του – «Είναι στάση ζωής να μην ξαναβγώ στην τηλεόραση»

18:09 - 07/10/2023

Ευχάριστη έκπληξη αποτέλεσε η επανεμφάνιση του Πάνου Μιχαλόπουλου. Ο ηθοποιός, μετά από 12 ολόκληρα χρόνια, βρέθηκε το βράδυ To άρθρο Πάνος Μιχαλόπουλος: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την επανεμφάνισή του – «Είναι στάση ζωής να μην ξαναβγώ στην τηλεόραση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μιχαλόπουλος: «Είναι για μένα στάση ζωής να μην ξαναβγώ στην τηλεόραση»

Ο Πάνος Μιχαλόπουλος υπήρξε μία από τις πιο δημοφιλείς φυσιογνωμίες της ελληνικής τηλεόρασης. Ξαφνικά στα τέλη του 2000 αποφάσισε να αποσυρθεί από τα πάντα και να ζήσει ήρεμα, καλλιεργώντας τη γη του στη Μεσσηνία. Ο αγαπημένος ηθοποιός ωστόσο πριν από λίγες ημέρες πραγματοποίησε μια δημόσια εμφάνιση μετά από 12 χρόνια απουσίας και στα social media ανέβηκε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πάνος Μιχαλόπουλος: «Ξέρω ότι ο κόσμος μ’ αγαπάει αλλά είναι στάση ζωής να μην ξαναβγώ στην τηλεόραση»

Ο Πάνος Μιχαλόπουλος πραγματοποίησε πρόσφατα την πρώτη του δημόσια εμφάνιση, μετά από χρόνια.Ο Πάνος Μιχαλόπουλος πραγματοποίησε πρόσφατα την πρώτη του δημόσια εμφάνιση, μετά από χρόνια.Το απόγευμα του Σαββάτου, η εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» παρουσίασε τις πρώτες δηλώσεις του αγαπημένου ηθοποιού τις οποίες και έκανε στον Πάνο Κατσαρίδη. Σε αυτές, ο γνωστός ηθοποιός εξήγησε τους λόγους για τους οποίους απέχει εδώ και 12 χρόνια από τα φώτα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»