Άννα Μπεζάν για Χριστίνα Παππά: «Είναι σαν μάνα μου, αλλά υπάρχουν στιγμές που δεν θέλω ούτε να την βλέπω»

11:09 - 13/10/2023

Για τη νέα της καθημερινότητα με την κόρη της αλλά και τις σχέσεις με την πεθερά To άρθρο Άννα Μπεζάν για Χριστίνα Παππά: «Είναι σαν μάνα μου, αλλά υπάρχουν στιγμές που δεν θέλω ούτε να την βλέπω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μπεζάν για Χριστίνα Παππά: “Υπάρχουν στιγμές που δεν θέλω να τη βλέπω και άλλες που θέλω να της μοιάσω”

Η Άννα Μπεζάν παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star. Η ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη σχέση της με την πεθερά της Χριστίνα Παππά, στην επιλόχειο κατάθλιψη και στον σύζυγό της. “Με τον Δημήτρη νιώσαμε τα πάντα γρήγορα και είπαμε να μην αφήσουμε τον χρόνο να φύγει. Είναι ένας καταπληκτικός μπαμπάς. Επειδή είχα μια κακή […] The post Άννα Μπεζάν για Χριστίνα Παππά: “Υπάρχουν στιγμές που δεν θέλω να τη βλέπω και άλλες που θέλω να της μοιάσω” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»