Fame Story – Μαλλιά κουβάρια με την Αλεξάνδρα Κατσαΐτη: «Μου όρμηξε, μου επιτέθηκε στο καμαρίνι»

22:00 - 13/10/2023

Με το τρίτο στη σειρά Live ήρθε το Fame Story με παρουσιαστή τον Νίκο Κοκλώνη, το βράδυ της Παρασκευής, στους τηλεοπτικούς […] The post Fame Story – Μαλλιά κουβάρια με την Αλεξάνδρα Κατσαΐτη: «Μου όρμηξε, μου επιτέθηκε στο καμαρίνι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παίκτρια του Fame Story δήλωσε: Η Αλεξάνδρα Κατσαΐτη μου επιτέθηκε στο καμαρίνι

Μία μεγάλη κόντρα φαίνεται να δημιουργείται στο Fame Story λίγες εβδομάδες μετά από την πρεμιέρα του. Αυτή τη φορά οι στιλιστικές επιλογές ήταν η αφορμή για να ξεσπάσει μια διαφωνία ανάμεσα στη Χριστίνα (παίκτρια του talent show) και την στιλίστρια-καθηγήτρια του παιχνιδιού, Αλεξάνδρα Κατσαΐτη. Λίγο πριν την εμφάνισή της Χριστίνας, η οποία τραγούδησε το “Ξανα […] The post Παίκτρια του Fame Story δήλωσε: Η Αλεξάνδρα Κατσαΐτη μου επιτέθηκε στο καμαρίνι appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»