Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Χρίστος Αντωνιάδης: Αποκαλύπτουν αν υπήρξαν ζευγάρι, μετά τη συνεργασία στους «Δύο Ξένους»

00:09 - 18/10/2023

Για τη συνεργασία τους στη σειρά “Δυο ξένοι” αλλά και τα δημοσιεύματα που τότε τους ήθελαν To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Χρίστος Αντωνιάδης: Αποκαλύπτουν αν υπήρξαν ζευγάρι, μετά τη συνεργασία στους «Δύο Ξένους» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου και Χρίστος Αντωνιάδης απαντούν για τη φημολογούμενη σχέση τους μετά τους «Δυο ξένους»

O Χρίστος Αντωνιάδης και η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μίλησαν στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» για τη συνεργασία τους στη σειρά «Δυο ξένοι» αλλά και τα δημοσιεύματα που τότε τους ήθελαν να είναι σε σχέση. «Η πρόταση για να μπω στους “Δυο ξένοι” μου έγινε από την εταιρεία μου, ήταν κάποιος άλλος τραγουδιστής να βρίσκεται εκεί, δεν ήθελε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου και ο Χρίστος Αντωνιάδης διηγούνται ιστορίες από τους Δύο Ξένους

"Θυμάμαι τη σκηνή με την μοκέτα, χρειάστηκε να την γυρίσουμε πολλές φορές"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»