BINTEO - Τεντόγλου: «Είμαι τεμπέλης, μου έχουν πει να μην λέω αυτή τη λέξη, αλλά είμαι ειλικρινής»

17:46 - 19/10/2023

BINTEO - Τεντόγλου: «Είμαι τεμπέλης, μου έχουν πει να μην λέω αυτή τη λέξη, αλλά είμαι ειλικρινής» 19/10/2023 Σε συνέντευξη που παραχώρησε ο Μίλτος Τεντόγλου στον Σταύρο Θεοδωράκη για την εκπομπή «Πρωταγωνιστές» έκανε μερικές αποκαλύψεις για τις συνήθειες που έχει στην καθημερινότητά του. Στην εκπομπή «Happy Day» της Σταματίνας Τσιμτσιλή προβλήθηκε ένα απόσπασμα της εκπομπής που θα προβληθεί την Πέμπτη (19/10) στον Alpha. Ο Τεντόγλου απάντησε μεταξύ άλλων πως δεν του αρέσει να ανεβάζει τις προσωπικές του στιγμές στο Instagram, ενώ αποκάλυψε τους τρόπους ξεκούρασής του. «Δεν μου αρέσουν τα social media, δεν ανεβάζω προσωπικές στιγμές στο Instagram και όσο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίλτος Τεντόγλου: «Είμαι τεμπέλης, αλλά όταν έχει να κάνει με τον στίβο είμαι ‘στρατιώτης’» (vid)

Ο Μίλτος Τεντόγλου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωταγωνιστές» και μίλησε για τον εαυτό του και τις συνήθειες που απολαμβάνει, εκτός από τον στίβο.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»