Τόνια Σωτηροπούλου: «Γι’ αυτό ερωτεύτηκα βαθιά τον Κωστή»

14:00 - 21/10/2023

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα η Τόνια Σωτηροπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για την απόφασή της […] The post Τόνια Σωτηροπούλου: «Γι’ αυτό ερωτεύτηκα βαθιά τον Κωστή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκαλυπτική Τόνια Σωτηροπούλου: «Γι’ αυτό ερωτεύτηκα βαθιά τον Κωστή»

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα η Τόνια Σωτηροπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για την απόφασή της να ασχοληθεί με την υποκριτική, τη ζωή της, τα επαγγελματικά της, το Milky Way και φυσικά τον Κωστή Μαραβέγια.Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα η Τόνια Σωτηροπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για την απόφασή της να ασχοληθεί με την υποκριτική, τη ζωή της, τα επαγγελματικά της, το Milky Way και φυσικά τον Κωστή Μαραβέγια.«Μεγαλώνοντας που το συζητήσαμε με τους γονείς μου, και στα 15 μου κάνοντας την άβολη συζήτηση με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σωτηροπούλου: Αποκάλυψε γιατί ερωτεύτηκε βαθιά τον Μαραβέγια

Η Τόνια Σωτηροπούλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και πάλι…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Τόνια Σωτηροπούλου: “Γι’ αυτό ερωτεύτηκα βαθιά τον Κωστή Μαραβέγια”

H Τόνια Σωτηροπούλου ήταν καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» το Σάββατο. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την απόφασή της να ασχοληθεί με την υποκριτική, τη ζωή της, τη συμμετοχή της στο Milky Way και φυσικά τον σύζυγό της Κωστή Μαραβέγια. «Μεγαλώνοντας που το συζητήσαμε με τους γονείς μου, και στα 15 μου κάνοντας […] The post Τόνια Σωτηροπούλου: “Γι’ αυτό ερωτεύτηκα βαθιά τον Κωστή Μαραβέγια” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»