Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου για τις τελευταίες στιγμές του Ανδρέα: «Υπήρχε ένα σ’ αγαπώ και δεν θα σε απαρνιόμουν ποτέ»

12:00 - 22/10/2023

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Δύο στις 10» ήταν σήμερα η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, η οποία μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου για τις τελευταίες στιγμές του Ανδρέα: «Υπήρχε ένα σ’ αγαπώ και δεν θα σε απαρνιόμουν ποτέ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Λιάνη για τις τελευταίες στιγμές του Ανδρέα Παπανδρέου: «Του έλεγα σήκω, ενώ είχε φύγει»

Η Δήμητρα Λιάνη μίλησε για τις τελευταίες στιγμές του συζύγου της, Ανδρέα Παπανδρέου, πριν φύγει από τη ζωή. «Οι τελευταίες στιγμές του Ανδρέα ήταν πολύ συγκινητικές. Δεν έφευγα από το πλάι του, ήμουν εκεί συνεχώς. Πήγαινε καλύτερα και ξαφνικά ήταν, αυτό που λέω μέσα μου, ότι πατάω ένα κουμπί και θέλω τώρα να φύγω», είπε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»