Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Απαντά στα σχόλια του Αντώνη Καφετζόπουλου – «Προωθεί τη σκέψη και όχι τόσο τα ζωώδη ένστικτα»

11:09 - 23/10/2023

Ο Δημήτρης Γκοτσόπουλος έκανε δηλώσεις στην εκπομπή «Breakfast@Star» και τη ρεπόρτερ Μυρσίνη Κοντού. Ο γοητευτικός ηθοποιός, To άρθρο Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Απαντά στα σχόλια του Αντώνη Καφετζόπουλου – «Προωθεί τη σκέψη και όχι τόσο τα ζωώδη ένστικτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Δημήτρης Γκοτσόπουλος απαντά στα σχόλια του Αντώνη Καφετζόπουλου γύρω από τις παραγωγές μυθοπλασίας

Ο Δημήτρης Γκοτσόπουλος μιλώντας στην εκπομπή «Breakfast@Star», απάντησε στα πρόσφατα σχόλια του Αντώνη Καφετζόπουλου γύρω από τις παραγωγές μυθοπλασίας, ενώ έδωσε και το δικό του spoiler για τη σειρά «Ο Παράδεισος των Κυριών», όπου και πρωταγωνιστεί.. «Είμαι πολύ χαρούμενος για τον Παράδεισο. Εμείς παίζουμε σε μία ιστορία των ορφανών παιδιών. Ο «Παράδεισος» είναι μία βιτρίνα, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»