Σπύρος Δημητρίου για Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Δεν είναι ο μοναδικός χωρισμός που είχα στη ζωή μου»

17:58 - 26/10/2023

O Σπύρος Δημητρίου μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα», για τους γονείς του, το διαζύγιό του από την Ελεωνόρα Ζουγανέλη, αλλά και τον Στέφανο Κασσελάκη. «Θα ήθελα να είναι εδώ οι γονείς μου, να ρωτούσα τη μητέρα μου για καθημερινά πράγματα και της δουλειάς, επειδή ήταν νομικός. Ακόμα μου βγαίνει να την πάρω τηλέφωνο, να της πω ότι έγινε αυτό […] The post Σπύρος Δημητρίου για Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Δεν είναι ο μοναδικός χωρισμός που είχα στη ζωή μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Δημητρίου για Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Υπήρξαν πιο επίπονοi χωρισμοί στη ζωή μου»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε ο Σπύρος Δημητρίου στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και την Χρύσλα Γεωργακοπούλου […] The post Σπύρος Δημητρίου για Ελεωνόρα Ζουγανέλη: «Υπήρξαν πιο επίπονοi χωρισμοί στη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»