Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Είχαν πει ότι είμαι το τρίτο πρόσωπο στον γάμο Σεφερλή – Τσαβαλιά»

09:00 - 27/10/2023

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου μίλησε στην κάμερα του Happy Day και μέσα σε άλλα απάντησε στις φήμες που τη θέλουν να έχει χωρίσει με τον Κώστα Πηλαδάκη.Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου μίλησε στην κάμερα του Happy Day και μέσα σε άλλα απάντησε στις φήμες που τη θέλουν να έχει χωρίσει με τον Κώστα Πηλαδάκη.«Εγώ με την σχέση μου είμαι μια χαρά, όχι δεν ισχύει ότι έχουμε χωρίσει. Δεν με ενοχλούν καθόλου αυτά τα δημοσιεύματα» ανέφερε χαρακτηριστικά η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου. «Επειδή καθυστέρησε ο γάμος […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Λέγανε ότι είμαι το τρίτο πρόσωπο στον γάμο Σεφερλή – Τσαβαλιά»

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου μίλησε στην κάμερα του Happy Day και απάντησε σε ερωτήσεις σχετικά με την αναβολή του γάμου της με τον Κώστα Πηλαδάκη και τις φήμες που τους θέλουν να έχουν χωρίσει. «Εγώ με την σχέση μου είμαι μια χαρά, όχι δεν ισχύει ότι έχουμε χωρίσει. Δεν με ενοχλούν καθόλου αυτά τα δημοσιεύματα», ξεκαθάρισε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»