Κωνσταντίνος Πλεύρης: «Ο γιος μου κατάντησε βουλευτής, για μένα το να είσαι βουλευτής είναι κατάντια»

12:00 - 27/10/2023

Μία αποκλειστική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και τον δημοσιογράφο Θάνο Βάιο παραχώρησε ο Κωνσταντίνος Πλεύρης. Ο γνωστός […] The post Κωνσταντίνος Πλεύρης: «Ο γιος μου κατάντησε βουλευτής, για μένα το να είσαι βουλευτής είναι κατάντια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Πλεύρης για Θάνο Πλεύρη: "Ο γιος μου κατήντησε βουλευτής, γιατί για εμένα αυτό είναι κατάντια" (Βίντεο)

«Ένα μεσημέρι φάγαμε με τον γιο μου και γνωρίστηκαν - Δεν συζητήσαμε τη γνώμη του, δεν υπήρχε λόγος. Φυσικά και με ενδιαφέρει η γνώμη του, είναι γιος μου - Είμαι χαζοπαππούς» δήλωσε ο Κωνσταντίνος Πλεύρης αναφερόμενος στον γιο του Θάνο Πλεύρη - Δείτε το βίντεο με όλα όσα είπε για την σχέση του με την Τζόρτζια Σιακαβάρα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κωνσταντίνος Πλεύρης για Θάνο Πλεύρη: «Ο γιος μου κατήντησε βουλευτής, γιατί για εμένα αυτό είναι κατάντια»

Ο Κωνσταντίνος Πλεύρης παραχώρησε συνέντευξη στο Πρωινό και τον Θάνο Βάγιο και αποκάλυψε ότι βρίσκεται ένα To άρθρο Κωνσταντίνος Πλεύρης για Θάνο Πλεύρη: «Ο γιος μου κατήντησε βουλευτής, γιατί για εμένα αυτό είναι κατάντια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κ. Πλεύρης για Θάνο Πλεύρη: Ο γιος μου κατάντησε βουλευτής, γιατί για εμένα αυτό είναι κατάντια

«Δεν θα μπορούσα να συνυπάρξω με μία γυναικούλα που δεν θα είχε οράματα στη ζωή της και θα κοιτούσε μόνο το συμφέρον της» είπε για τη σύντροφό του Συνέντευξη στην εκπομπή το «Το Πρωινό» και στο δημοσιογράφο Θάνο Βάγιο παραχώρησε ο Κωνταντίνος Πλεύρης, η οποία μεταδόθηκε το πρωί της Παρασκευής (27/10) από τη συχνότητα του τηλεοπτικού σταθμού ANT1. Σε αυτή, στάθηκε στη σχέση με του με την Τζόρτζια Σιακαβάρα, αλλά και με τον γιο του, τον πρώην υπουργό Υγείας, Θάνο Πλεύρη. «Έχει παίξει πολύ μεγάλο ρόλο στη ζωή μου η αγάπη προς μια γυναίκα. Δυστυχώς δεν ανήκω σε αυτούς που ερωτεύονται μαντράχαλους», είπε ο νομικός σχετικά με τον έρωτα στη ζωή του και συνέχισε: «Η κυρία Σιακαβάρα είναι μια ωραία

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»