ΒΙΝΤΕΟ - Μπέτις: Παρουσιάστηκε επίσημα ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος

16:46 - 30/10/2023

ΒΙΝΤΕΟ - Μπέτις: Παρουσιάστηκε επίσημα ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος 30/10/2023 Μονοετές συμβόλαιο με την Μπέτις υπέγραψε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος, ο οποίος παρουσιάστηκε επίσημα από τους Ανδαλουσιάνους τη Δευτέρα (30/10). Στις δηλώσεις του, ο Έλληνας στόπερ τόνισε τα εξής: «Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ και μπορώ να βοηθήσω την ομάδα, ειδικά μετά τον τραυματισμό του Μπάρτρα. Είμαι εδώ για να βοηθήσω την ομάδα με την εμπειρία μου και να της δώσω ποιότητα στην αμυντική γραμμή. Είναι πολύ σημαντικό γιατί τις τελευταίες εβδομάδες μιλήσαμε πολύ και με τον προπονητή και με έπεισαν για τη σημασία του να είμαι εδώ για να βοηθήσω την ομάδα. Χρειάζομαι λί

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέτις: Παρουσιάστηκε ο 36χρονος Παπασταθόπουλος (+vids)

Μπέτις: Στην επίσημη παρουσίαση του Σωκράτη Παπασταθόπουλου προχώρησε η ομάδα της Ανδαλουσίας. Ο Έλληνας κεντρικός αμυντικός, μετά τη θητεία του στον Ολυμπιακό θα συνεχίσει την καριέρα του στην Μπέτις, καθώς οι δύο πλευρές ήρθαν σε συμφωνία και ανακοινώθηκε επίσημα η έναρξη συνεργασίας. Μάλιστα, τη Δευτέρα (30/10) ο σύλλογος της Ισπανίας παρουσίασε και επίσημα τον διεθνή […]

Διαβάστε το στο sportstonoto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»