Λευτέρης Πανταζής: Η τρυφερή ανάρτηση με την Κόνι Μεταξά από την ημέρα του γάμου της – Φωτογραφία

21:09 - 30/10/2023

Μια υπέροχη σχέση πατέρα και κόρης έχουν δημιουργήσει ο Λευτέρης Πανταζής με την Κόνι Μεταξά. Τα To άρθρο Λευτέρης Πανταζής: Η τρυφερή ανάρτηση με την Κόνι Μεταξά από την ημέρα του γάμου της – Φωτογραφία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: Η τρυφερή ανάρτηση με την κόρη του, Konnie Μεταξά από την ημέρα του γάμου της

Μια τρυφερή ανάρτηση με την κόρη του Konnie Μεταξά έκανε ο Λευτέρης Πανταζής στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. O γνωστός τραγουδιστής μοιράστηκε μια φωτογραφία την Konnie Μεταξά, από την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής της, τον γάμο της. Ο ίδιος είχε τραγουδήσει στο γάμο της με τον Μάριο Καπότση και έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής […] The post Λευτέρης Πανταζής: Η τρυφερή ανάρτηση με την κόρη του, Konnie Μεταξά από την ημέρα του γάμου της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»