Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έχω καθαρό νερό και ελάχιστα χρήματα στην τσέπη, ανήκω στο τυχερό 25% των ανθρώπων»

23:58 - 01/11/2023

O Θανάσης Ευθυμιάδης μοιράστηκε μια νέα του φωτογραφία από τη φύση και συγκεκριμένα από τον ποταμό Ζυγάκτη. Ο ηθοποιός προχώρησε σε μία μακροσκελή ανάρτηση αφήνοντας και ερωτηματικά για το τι ετοιμάζει.  «Τα μαθήματα τής ζωής δεν τελειώνουν ποτέ. Εύκολα ή δύσκολα, με γέλια ή με δάκρυα, ανεβάζοντας μας στον ηλιόλουστο αφρό της θάλασσας και ξαναβουτώντας μας […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έχω καθαρό νερό και ελάχιστα χρήματα στην τσέπη, ανήκω στο τυχερό 25% των ανθρώπων» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: Έχω τρόφιμα, νερό και έστω ελάχιστα χρήματα στην τσέπη, ανήκω στο τυχερό 25% των ανθρώπων

Μια μακροσκελή ανάρτηση στο Instagram για τα «μαθήματα της ζωής» που όπως τονίζει δεν τελειώνουν ποτέ έκανε ο ηθοποιός Θανάσης Ευθυμιάδης. «Έχω κάποια τρόφιμα, καθαρό νερό και έστω ελάχιστα χρήματα στην τσέπη» επεσήμανε και τόνισε «ανήκω στο τυχερό 25% των ανθρώπων του πλανήτη, γιατί το υπόλοιπο 75% δεν έχει αυτές τις δυνατότητες». «Αξιοποιήσαμε τις αληθινές θεϊκές μας δυνατότητες ή δεν πιστέψαμε ποτέ σε αυτές; Τολμήσαμε όλα όσα θέλαμε ή μείναμε στο βόλεμα τής απλής επιβίωσης; Χαρήκαμε ή γκρινιάζαμε μια ζωή;» διερωτάται ο ηθοποιός. Αναλυτικά η ανάρτηση του Θανάση Ευθυμιάδη Τα μαθήματα τής ζωής δεν τελειώνουν ποτέ. Εύκολα ή δύσκολα, με γέλια ή με δάκρυα, ανεβάζοντας μας στον ηλιόλουστο αφρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»