Κατερίνα Ζαρίφη: Τι της είπε ο σύντροφος της για τη νέα της εκπομπή

11:00 - 05/11/2023

Η Κατερίνα Ζαρίφη αποκαλύπτει στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών όσα της είπε ο σύντροφός της για το καινούργιο τηλεοπτικό της βήμα.Η Κατερίνα Ζαρίφη αποκαλύπτει στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών όσα της είπε ο σύντροφός της για το καινούργιο τηλεοπτικό της βήμα.«Με βλέπει ο σύντροφός μου στην εκπομπή, βεβαίως. Δεν είναι όμως και πολύ αντικειμενικός, γιατί τα βρίσκει όλα τέλεια αλλά μου έχει κάνει αρκετά σχολιάκια, τα οποία προσπαθώ κι εγώ να τα μαζέψω», δηλώνει η […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Ζαρίφη: «Με βλέπει ο σύντροφός μου στην εκπομπή αλλά δεν είναι αντικειμενικός»

Η Κατερίνα Ζαρίφη βρέθηκε καλεσμένη στην εβδομάδα μόδας και μίλησε στις κάμερες για τη νέα της εκπομπή «Οδός Ζαρίφη 2». Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια ανέφερε ότι: «Με βλέπει ο σύντροφός μου στην εκπομπή, βεβαίως. Δεν είναι όμως και πολύ αντικειμενικός, γιατί τα βρίσκει όλα τέλεια αλλά μου έχει κάνει αρκετά σχολιάκια, τα οποία προσπαθώ κι εγώ […] The post Κατερίνα Ζαρίφη: «Με βλέπει ο σύντροφός μου στην εκπομπή αλλά δεν είναι αντικειμενικός» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»