Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών

11:09 - 10/11/2023

Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών, όπως έγινε γνωστό μέσα από ανάρτηση της συζύγου To άρθρο Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο: Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς, σε ηλικία 86 ετών

Εφυγε από τη ζωή σε ηλικία 86 ετών, μετά από σοβαρά προβλήματα υγείας, ο ηθοποιός Σπύρος Φωκάς. Τη δυσάρεστη είδηση έκανε γνωστή η σύζυγός του, Λίλιαν Φωκά, με ανάρτησή της στο facebook. “Καλή αντάμωση Σπύρο μου”, έγραψε, ανεβάζοντας το τραγούδι της Βίκυς Μοσχολιού “Τα δειλινά”. Σημειώνεται πως ο Σπύρος Φωκάς τα τελευταία χρόνια αντιμετώπιζε προβλήματα […] The post Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο: Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς, σε ηλικία 86 ετών appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών

Πέθανε ο σπουδαίος ηθοποιός Σπύρος Φωκάς, σε ηλικία 86 χρονών.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Σπύρος Φωκάς

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 86 χρονών ο Σπύρος Φωκάς, που έκανε διεθνή καριέρα πρωταγωνιστώντας σε ξένες παραγωγές οι οποίες άφησαν εποχή, όπως «Ο Ρόκο και τα Αδέλφια του» και το «Διαμάντι του Νείλου». Την είδηση του θανάτου του [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών

Πέθανε ο σπουδαίος Έλληνας ηθοποιός Σπύρος Φωκάς, σε ηλικία 86 χρονών, σκορπώντας θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο. Η σύζυγος του Σπύρου Φωκά, Λίλιαν, με συγκινητική μια ανάρτησή της στο Facebook έκανε γνωστό το θάνατό του. «Καλή αντάμωση Σπύρο μου» γράφει η ανάρτηση, συνοδευόμενη από το τραγούδι «Τα Δειλινά» της Βίκυς Μοσχολιού. Φίλοι και άνθρωποι που θαύμαζαν τον […] The post Πέθανε ο Σπύρος Φωκάς σε ηλικία 86 ετών appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»