Σπύρος Φωκάς: Πού και πότε θα γίνει η κηδεία του μεγάλου ηθοποιού

17:09 - 11/11/2023

Θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο προκάλεσε η είδηση πως ο Σπύρος Φωκάς έφυγε από τη ζωή σε To άρθρο Σπύρος Φωκάς: Πού και πότε θα γίνει η κηδεία του μεγάλου ηθοποιού δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Φωκάς: Την Τρίτη η κηδεία, η τελευταία επιθυμία του ηθοποιού

Θα αποτεφρωθεί στη Ριτσώνα.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σπύρος Φωκάς: Πότε θα γίνει η κηδεία του; – Θα αποτεφρωθεί η σορός του

Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 86 ετών ο Σπύρος Φωκάς, ο οποίος νοσηλευόταν το τελευταίο διάστημα με σοβαρά προβλήματα υγείας σε κέντρο αποκατάστασης στη Μαγούλα. Η είδηση του θανάτου του Σπύρου Φωκά σκόρπισε θλίψη στον καλλιτεχνικό και όχι μόνο κόσμο. Η κηδεία του Σπύρου Φωκά θα τελεστεί την Τρίτη 14 Νοεμβρίου στο Α’ νεκροταφείο Αθηνών. Στη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»