Πάολα: Ο Μπέος είναι φίλος μου και συμφωνώ σε πολλά – Ξενομπάτης ο Κασσελάκης

15:37 - 13/11/2023

Μία συνέντευξη έδωσε η Πάολα για τη νέα χειμερινή σεζόν στη νυχτερινή Αθήνα, ενώ έκανε και μια αναφορά στον Αχιλλέα Μπέο. «Είναι φίλος μου, θέλω να ξέρετε ότι συμφωνώ σε πολλά μαζί του» είπε αρχικά για τον δήμαρχο Βόλου στην εκπομπή Super Κατερίνα και τις πολυσυζητημένες δηλώσεις που έχει κάνει κατά καιρούς.  Σε ερώτηση για το αν θα ανάψει το χριστουγεννιάτικο δέντρο στον Βόλο, η τραγουδίστρια απάντησε αρνητικά, τονίζοντας πως γενικά δεν κάνει τέτοια πράγματα και ότι είναι ήσυχο πλάσμα. «Δεν με βλέπετε γενικά παντού, είμαι στη δουλειά και στο σπίτι μου. Αυτό το ακούω πρώτη φορά, δεν ισχύει κάτι τέτοιο» είπε η Πάολα. Στις ίδιες δηλώσεις, η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στον Στέφανο Κ

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάολα: Ο Μπέος είναι φίλος μου και συμφωνώ σε πολλά – Ξενομπάτης ο Κασσελάκης

Μία συνέντευξη έδωσε η Πάολα για τη νέα χειμερινή σεζόν στη νυχτερινή Αθήνα, ενώ έκανε και μια αναφορά στον Αχιλλέα Μπέο. «Είναι φίλος μου, θέλω να ξέρετε ότι συμφωνώ σε πολλά μαζί του» είπε αρχικά για τον δήμαρχο Βόλου στην εκπομπή Super Κατερίνα και τις πολυσυζητημένες δηλώσεις που έχει κάνει κατά καιρούς. Σε ερώτηση για το αν θα ανάψει το χριστουγεννιάτικο δέντρο στον Βόλο, η τραγουδίστρια απάντησε αρνητικά, τονίζοντας πως γενικά δεν κάνει τέτοια πράγματα και ότι είναι ήσυχο πλάσμα. «Δεν με βλέπετε γενικά παντού, είμαι στη δουλειά και στο σπίτι μου. Αυτό το ακούω πρώτη φορά, δεν ισχύει κάτι τέτοιο» είπε η Πάολα. Δείτε το βίντεο Στις ίδιες δηλώσεις, η τραγο

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Πάολα: Ο Μπέος είναι φίλος μου και συμφωνώ σε πολλά – Ξενομπάτης ο Κασσελάκης

Μία συνέντευξη έδωσε η Πάολα για τη νέα χειμερινή σεζόν στη νυχτερινή Αθήνα, ενώ έκανε και μια αναφορά στον Αχιλλέα Μπέο. «Είναι φίλος μου, θέλω να ξέρετε ότι συμφωνώ σε πολλά μαζί του» είπε αρχικά για τον δήμαρχο Βόλου στην εκπομπή Super Κατερίνα και τις πολυσυζητημένες δηλώσεις που έχει κάνει κατά καιρούς. Σε ερώτηση για το αν θα […] The post Πάολα: Ο Μπέος είναι φίλος μου και συμφωνώ σε πολλά – Ξενομπάτης ο Κασσελάκης appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”