Σπύρος Φωκάς: Σήμερα το τελευταίο «αντίο» στον σπουδαίο ηθοποιό στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών

08:09 - 14/11/2023

Το τελευταίο «αντίο» θα πουν σε λίγες ώρες στον Σπύρο Φωκά, συγγενείς, φίλοι καλλιτέχνες αλλά και To άρθρο Σπύρος Φωκάς: Σήμερα το τελευταίο «αντίο» στον σπουδαίο ηθοποιό στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Φωκάς: Σήμερα το τελευταίο αντίο στον σπουδαίο ηθοποιό

Το τελευταίο αντίο στον Σπύρο Φωκά θα πούνε σήμερα συγγενείς, φίλοι καλλιτέχνες στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Ο Σπύρος Φώκας πέθανε σε ηλικία 86 ετών ταλαιπωρημένος με προβλήματα υγείας. Η σορός του θα βρίσκεται στην αίθουσα πολιτικής κηδείας από 12.00 μμ έως 14.00 μμ. Στη συνέχεια θα οδηγηθεί στη Ριτσώνα για αποτέφρωση εκφράζοντας την τελευταία βούληση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σπύρος Φωκάς – Με μουσική το τελευταίο αντίο στον ηθοποιό: «Γιορτάζουμε τον Σπύρο που πετάει ψηλά»

Ο Σπύρος Φωκάς έφυγε από τη ζωή την Παρασκευή (10/11) και σήμερα συγγενείς και φίλοι συγκεντρώθηκαν στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών […] The post Σπύρος Φωκάς – Με μουσική το τελευταίο αντίο στον ηθοποιό: «Γιορτάζουμε τον Σπύρο που πετάει ψηλά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»