Ελεωνόρα Ζουγανέλη – Νίκος Συρίγος: Νέα κοινή εμφάνιση για το ζευγάρι – Φωτογραφίες TLIFE

23:09 - 14/11/2023

Τον απόλυτο έρωτα βιώνουν εδώ και λίγους μήνες η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και ο Νίκος Συρίγος, ενώ To άρθρο Ελεωνόρα Ζουγανέλη – Νίκος Συρίγος: Νέα κοινή εμφάνιση για το ζευγάρι – Φωτογραφίες TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεωνόρα Ζουγανέλη-Νίκος Συρίγος: Η πρώτη επίσημη εμφάνισή τους ως ζευγάρι - Δείτε φωτογραφίες

Πήγαν μαζί στο θέατρο «Παλλάς» 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελεωνόρα Ζουγανέλη – Νίκος Συρίγος: Η πρώτη δημόσια έξοδος του ερωτευμένου ζευγαριού

Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και ο Νίκος Συρίγος μετά από αρκετούς μήνες σχέσης αποφάσισαν να κάνουν την πρώτη τους επίσημη εμφάνιση σε δημόσιο χώρο. Η αγαπημένη ερμηνεύτρια και ο γνωστός δημοσιογράφος δεν κρύβουν τον έρωτά τους, παρά το γεγονός ότι δεν επιθυμούν καθόλου να μιλούν για την προσωπική τους ζωή. Το βράδυ της Τρίτης 14/11 η […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελεωνόρα Ζουγανέλη – Νίκος Συρίγος: Η πρώτη επίσημη εμφάνιση του ζευγαριού!

Ο Νίκος Συρίγος και η Ελεωνόρα Ζουγανέλη είναι πιο ευτυχισμένοι από ποτέ και δεν το κρύβουν. Το ζευγάρι προτιμά να κρατά χαμηλούς τόνους και να είναι μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Μπορεί να μην ήθελαν να τους απαθανατίζει ο φωτογραφικός φακός σε κοινές τους εμφανίσεις και να μην συζητούν για τη σχέση τους, αυτή […] The post Ελεωνόρα Ζουγανέλη – Νίκος Συρίγος: Η πρώτη επίσημη εμφάνιση του ζευγαριού! appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»